Firma powstała z pasji do majsterkowania, zamiłowania do nauki i chęci dzielenia się zdobytą wiedzą. Naszą misją jest popularyzacja nauki wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez zabawę i ciekawe doświadczenia.

Do tej pory prowadziliśmy zajęcia na uniwersytetach dziecięcych, także w ramach programu UNIKIDS. Ponadto warsztaty i pokazy odbywały się w szkołach i przedszkolach, gdzie z naszą pomocą mali odkrywcy poznawali tajemnice przyrody. Mamy również doświadczenie w pracy z młodzieżą niepełnosprawną. Braliśmy udział w organizacji wydarzeń edukacyjnych na Politechnice Wrocławskiej (LabDay, SpaceDay) oraz w innych ośrodkach, między innymi z okazji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Jesteśmy wydawcą Czasopisma Popularnonaukowego eXperyment, które tworzą młodzi i pełni pasji miłośnicy nauki.

Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego.

Jacek Jankowski

Właściciel
e-mail: jacek.jankowski@atomicatelier.pl
tel: +48 794 209 180

Student Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. we wrocławskich wodociągach oraz w firmie logistyczno-consultingowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył udzielając się m.in. w pracy w Hydropolis.

Joanna Więckowska

specjalista ds. naukowych
e-mail: joanna.wieckowska@atomicatelier.pl
tel: +48 794 208 685

Obecnie jest doktorantką Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej (Zakład Chemii Fizycznej i Kwantowej), gdzie ukończyła studia inżynierskie (biotechnologia) oraz studia magisterskie (chemia analityczna). Pasja do nauki sprawiła, że studiowała także astronomię.