Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w organizowanych przez naszą firmę warsztatach edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w grupach 20-osobowych i trwają 45 minut. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, jeden cykl składa się z 4 spotkań. Istnieje możliwość kontynuacji cyklu w kolejnym miesiącu, jeśli uczestnicy będą zainteresowani.

Dla pasjonatów chemii i fizyki oferujemy cykl zajęć „Mały inżynier”, podczas których dziecko samodzielnie będzie mogło wykonać podstawowe eksperymenty fizyczno-chemiczne związane z jego najbliższym otoczeniem – zaczynając od kuchni i substancji domowego użytku, skończywszy na poznawaniu praw rządzących przyrodą.

Dla miłośników astronomii proponujemy „Spotkania z astronomią”, podczas których zajmiemy się budową przyrządów astronomicznych, poznawaniem podstaw astronomii, a także konstruowaniem rakiet.

Ponadto raz w tygodniu zapraszamy na lekcję w planetarium VR – uczestnicy dzięki autorskim aplikacjom będą mogli podziwiać nocne niebo i przeżywać kosmiczne przygody. Planetarium oprócz fantastycznej przygody jest także dobrą nauką – po prezentacji krótkich aplikacji i filmów omówimy z uczestnikami zagadnienia poruszane podczas pokazu.

Cennik:

  • jeden cykl (4 spotkania w miesiącu) – 80 zł;
  • dwa cykle jednocześnie (8 spotkań) – 140 zł;
  • jeden cykl dla dwojga uczestników (rodzeństwo) – 140 zł;
  • lekcja w planetarium – 20 zł za osobę;

Zapraszamy do zapisów bezpośrednio na maila: biuro@atomicatelier.pl, telefonicznie (+48 794 208 685) lub poprzez formularz: